„Jako instruktor zwracam uwagę nie tylko na poznanie nowych figur i kombinacji, ale staram się także, aby kursanci nabrali pewności siebie, oswoili się z własnym ciałem, a także czerpali przyjemność z zajęć. Każdą pozycję tłumaczę z ogromną cierpliwością, wiedząc jak trudne i stresujące są pierwsze zajęcia pole dance.”

Instruktor pole dance, certyfikowany instruktor BLACKROLL. Właścicielka MY WAY poledancestudio w Kielcach, studentka Wychowania Fizycznego. Związana  z tańcem od dziecka. Po latach poszukiwań, w czerwcu 2012 roku odkryła pole dance.W tym kierunku obecnie intensywnie się rozwija i z nim wiąże swoją przyszłość. W lutym 2013 zdała egzamin na instruktora 3 stopnia SPDSP, jest licencjonowanym zawodnikiem sportowym oraz czynnie uczestniczy w warsztatach  z międzynarodowymi gwiazdami pole dance m.in Marion Crampe, Alex Schukin, Anastasia Skukhtorova, Evgeny Greshilov, Alessandra Marchetti, Oona Kivela, Magnus Labbe, Marlo Fisken, Pink Puma, Dimitry Politov, Olga Koda, Bendy Kate, Slava Ruza, Natalia Tatarinsteva. Marta prowadzi zajęcia na poziomie od początkującego do zaawansowanego dbając o to, aby odnaleźli się na nich zarówno amatorzy jak i osoby chcące posiąść prawidłową technikę.

Marta przygotowuje także kursantów do startu w zawodach. Na koncie jej kursantów są między innymi: 1 miejsce kat. juniorzy POLE DANCE SHOW 2016, 2 miejsce kat. duety POLE DANCE SHOW 2016, 2 miejsce kat. amatorki POLE DANCE SHOW 2016,

Osiągnięcia:

• finalistka POLE ART SPAIN 2017 (kat. ELITE WOMAN),

• finalistka ESENAI championship 2017 (3-cie miejsce – kat. profesjonalistki)

• finalistka POLE ART 2015 (5-te miejsce w kat. profesjonalistki),

• finalistka Mistrzostwa Mazowsza (5-te miejsce w kat. amatorki),

• finalistka Talentu Świętokrzyskiego,