IMG_1877-scaled.jpg

Jak

Zacząć?

Jak mogę zapisać się na zajęcia? 
Wejdź na stronę
www.mywaypds.pl/grafik/ i zarejestruj się w aplikacji Fitssey. W razie trudności wyślij nam wiadomość na adres kontakt@mywaypds lub zadzwoń pod numer 537 098 332.

Po zalogowaniu się do aplikacji wybierz zajęcia, na które chcesz się zapisać i dokonaj rezerwacji. Jeśli nigdy nie trenowałeś pole dance wybierz poziom wprowadzający – pole dance 0. Pamiętaj, że dokonujesz zakupu karnetu/ jednorazowego wejścia i będziesz musiał(a) dokonać przelewu lub zapłacić za zajęcia gotówką w naszym studio.

MG_1753.jpg

Czy mogę odwołać zajęcia?
Jeśli nie możesz przyjść na zarezerwowane zajęcia, odwołaj je w aplikacji Fitssey co najmniej 7 godzin przed rozpoczęciem zajęć. Dzięki temu zwolnisz miejsce innym. Zajęcia nieodwołane w terminie nie wracają na Twój karnet.

Czy mogę przyjść na zajęcia bez wcześniejszej rezerwacji?
W związku z kameralnymi grupami (5-8 osób) konieczne jest wcześniejsze dokonanie rezerwacji zajęć. W ten sposób zapewnisz sobie miejsce na sali i ułatwisz nam organizację.

_MG_1726
Jak mogę przygotować się do zajęć?
Nie jedz około dwóch godzin przed zajęciami
i załóż wygodny strój (krótkie spodenki, top/stanik sportowy, dowolna koszulka, skarpetki). W chłodniejszych miesiącach weź ze sobą na salę bluzę i dresy. W dniu zajęć nie używaj balsamu do ciała i rąk.

Czy muszę mieć własną matę?
Ze względów higienicznych warto mieć własną matę, ale nie jest to wymóg konieczny.

Jestem osobą początkującą. Na jakie zajęcia mogę przyjść?
Jeśli dopiero zaczynasz zajęcia pole dance, wybierz pole dance 0 – poziom wprowadzający. W przypadku wątpliwości co do udziału w pozostałych rodzajach zajęć skontaktuj sie z nami – chętnie doradzimy, czy są dla Ciebie odpowiednie.
Marta-triplekolor-scaled.jpg

Trudno mi wrócić do regularnych zajęć po dłuższej przerwie. Co mam zrobić?
To zupełnie normalne. Wejdź na stronę www.mywaypds.pl i sprawdź, na które zajęcia najłatwiej będzie Ci przyjść. Umów się ze sobą, że w ciągu tygodnia od podjęcia decyzji o powrocie przyjdziesz na pierwsze zajęcia. Dalej wszystko potoczy się samo. Po prostu przyjdź na jedne zajęcia. Nasi nauczyciele wkładają serce w to, żeby ćwiczyło Ci się dobrze i bezpiecznie. Twój komfort psychiczny jest dla nas bardzo ważny. Jeśli chcesz, powiedz nauczycielowi przed zajęciami o swojej przerwie w zajęciach lub zgłoś swoje obawy. Jesteśmy tu po to, by Cię wspierać. 

Mam problemy zdrowotne. Czy pole dance jest dla mnie?
Skonsultuj swoje wątpliwości z lekarzem i sprawdź, czy dostaniesz zielone światło do ćwiczeń. Jeśli masz kontuzję, zgłoś to nauczycielowi prowadzącemu, który dostosuje poziom do Twoich aktualnych potrzeb.

ZAPRASZAMY
NA ZAJĘCIA

skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

ul. Sienkiewicza 36/3
25-507 Kielce