MG_1843.jpg

STUDIO POLE

DANCE

My Way Pole Dance Studio to mieszcząca się w samym centrum Kielc szkoła pole dance. Powstała w 2013 roku z miłości i pasji do tańca na rurze oraz z myślą o ludziach szukających profesjonalnego miejsca do nauki tego sportu.

Sala główna

MG_1773.jpg

Nasza

Oferta

Oferujemy zajęcia Pole Dance, a także zajęcia uzupełniające tj. Stretching, Pole Acrobatics, Exotic, Choreo oraz Pole Kids. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy dwie przestronne sale z profesjonalnymi drążkami renomowanych firm Sun Pole oraz X Pole o wysokości aż 4 m!
Przyjazna atmosfera oraz wykwalifikowana kadra instruktorska sprawią, że każdy uczestnik zajęć będzie czuć się komfortowo. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach od 5 do 8 osób (1 osoba na rurkę).
Naszą misją jest rozpowszechnianie sportowej formy pole dance. Zapraszamy każdego, bez względu na wiek i płeć, do rozpoczęcia własnej przygody z pole dance!

Oferujemy zajęcia Pole Dance, a także zajęcia uzupełniające tj. Stretching, Pole Acrobatics, Exotic, Choreo oraz Pole Kids. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy dwie przestronne sale z profesjonalnymi drążkami renomowanych firm Sun Pole oraz X Pole o wysokości aż 4m! Przyjazna atmosfera oraz wykwalifikowana kadra instruktorska sprawią, że każdy uczestnik zajęć będzie czuć się komfortowo. Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach od 5 do 8 osób (1 osoba na rurkę).

Naszą misją jest rozpowszechnianie sportowej formy pole dance. Zapraszamy każdego, bez względu na wiek i płeć, do rozpoczęcia własnej przygody z pole dance!

ZAPRASZAMY
NA ZAJĘCIA

skontaktuj się z nami!

Lokalizacja

ul. Sienkiewicza 36/3
25-507 Kielce